Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaKosmetyki

Kosmetyki

Niepożądane składniki w kosmetykach

Niepożądane składniki w kosmetykach

Data publikacji: 2022-03-16
Kanony piękna zmieniały się przez wieki, to fakt. Niezmienne za to pozostaje dążenie do spełniania wyznaczanych przez nie standardów. To dlatego przemysł kosmetyczny ma się tak dobrze – szeroka gama produktów ułatwia dbanie o urodę i dopasowanie się do pożądanych standardów.
Emolientowy sprzymierzeniec przy codziennej pielęgnacji skóry

Emolientowy sprzymierzeniec przy codziennej pielęgnacji skóry

Data publikacji: 2022-03-07
Skóra to pancerz stanowiący barierę między naszym organizmem a światem zewnętrznym. Jeśli jest w dobrej kondycji, bywa że nie zwracamy na nią większej uwagi. Szybko się to zmienia, gdy skóra traci jędrność, łuszczy się, łatwo ją podrażnić albo mamy wrażenie, że ciągle jest napięta.
Olejki eteryczne – właściwości i zastosowanie

Olejki eteryczne – właściwości i zastosowanie

Data publikacji: 2022-02-03
Klasyczna medycyna do leczenia rozmaitych chorób i dolegliwości od dawna z powodzeniem wykorzystuje naturalne olejki eteryczne. Są one znane z licznych właściwości, w tym antyseptycznych, gojących, przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych czy aktywizujących układ immunologiczny.
Suchość pochwy

Suchość pochwy

Data publikacji: 2021-05-06
Suchość pochwy to dolegliwość, która dotyczy wielu kobiet – według badań może dotyczyć nawet 25 proc. kobiet w wieku od 30 do 60 lat. Ścianki pochwy zbudowane są z nierogowaciejącego nabłonka, w którym znajdują się gruczoły produkujące śluz. Zapewnia on odpowiednie środowisko, utrzymuje nawilżenie...
Który antyperspirant wybrać?

Który antyperspirant wybrać?

Data publikacji: 2021-04-27
Na półkach drogerii oraz w sklepach internetowych znaleźć możemy całą gamę dezodorantów, z których większość to antyperspiranty, czyli kosmetyki blokujące wydzielanie potu. Coraz większa świadomość (w tym ekologiczna) konsumentów sprawia, że producenci prześcigają się w propozycjach...
1 2 3 4 ... 10 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 29

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________