Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaZdrowieUkład ruchu

Układ ruchu

Ból kręgosłupa – przyczyny, profilaktyka i leczenie
0

Ból kręgosłupa – przyczyny, profilaktyka i leczenie

Data publikacji: 2022-02-09
W dzisiejszych czasach wiele osób znaczną część dnia spędza w pozycji siedzącej. Kierowcy, urzędnicy, pracownicy banków i biur, informatycy – to tylko kilka przykładów profesji, które wymagają długiego utrzymywania pozycji siedzącej, co jest prostą drogą do problemów z kręgosłupem. Jakie są zatem...
Żylaki – jak sobie z nimi radzić?
0

Żylaki – jak sobie z nimi radzić?

Data publikacji: 2019-07-25
Żylaki to bardzo powszechny problem. Można je zaobserwować u co drugiej kobiety i co trzeciego mężczyzny, zwłaszcza w starszym wieku! Mimo że dla większości pacjentów stanowią jedynie defekt kosmetyczny, to brak włączenia odpowiedniego leczenia, głównie terapii uciskowej, prowadzi do rozwoju...
W trosce o stawy
0

W trosce o stawy

Data publikacji: 2019-07-01
Czym są stawy i jak funkcjonują w naszym organizmie? Jak możemy o nie dbać? Czy zdrowy tryb życia może nam pomóc w walce o zachowanie sprawnych stawów? Odpowiadamy na pytania.
Problemy z kolanami
2

Problemy z kolanami

Data publikacji: 2019-02-08
Staw kolanowy to największy staw w naszym organizmie. Jakie są najczęstsze przyczyny bólu kolan? Jak sobie z nim radzić? Jakich ćwiczeń unikać, aby nadmiernie nie przeciążać stawów kolanowych? Czy problemy ze stawami kolanowymi dotyczą tylko dorosłych?
Nieoperacyjne metody leczenia haluksów
3

Nieoperacyjne metody leczenia haluksów

Data publikacji: 2018-10-11
Czym są haluksy? Czy noszenie obuwia z wąskimi czubkami oraz na wysokim obcasie ma związek z tą nieprawidłowością? Jak sobie z nimi radzić i jak je leczyć? Jakie są nieoperacyjne metody leczenia haluksów?
1 2 3 4 ... 6 Dalej

TEST KONKURSU

Przejdź do quizu
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 25/2021

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________