Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningAktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Bądźmy aktywni zimą!

Bądźmy aktywni zimą!

Data publikacji: 2022-12-02
Późna jesień oraz zima to okres, w którym wiele osób odczuwa spadek energii oraz chęci do podejmowania aktywności, szczególnie fizycznej. Częściej wybieramy relaks przed telewizorem z paczką przekąsek pod ręką niż ruch na świeżym powietrzu. Jednak specjaliści są zgodni – aktywność w okresie zimowym...
Sportowe lato bez kontuzji

Sportowe lato bez kontuzji

Data publikacji: 2022-06-20
Dla jednych letni wypoczynek jest synonimem słodkiego nicnierobienia, inni za to nie wyobrażają sobie tego czasu bez fizycznej aktywności. Jest jeszcze grupa, która na czas wakacji odkłada marzenia o spróbowaniu nowych sportów, takich jak np. jazda konna, wakeboarding, kitesurfing, kajakarstwo czy...
Jesienna aktywność fizyczna

Jesienna aktywność fizyczna

Data publikacji: 2020-10-07
Aby wypracowana przez wiosnę i lato kondycja zachowała się także jesienią, nie powinniśmy zapominać o uprawianiu sportu także o tej porze roku. Przedstawiamy najciekawsze i najbardziej efektywne aktywności.
Nie tylko sanki, czyli zimowe zabawy na powietrzu dla najmłodszych

Nie tylko sanki, czyli zimowe zabawy na powietrzu dla najmłodszych

Data publikacji: 2017-02-05
Śnieg to dużo ruchu, zabawy i uciechy, szczególnie jeśli jest go dużo i pada często. Możliwości zabaw na świeżym powietrzu, w otoczeniu białego puchu, też jest sporo i choć zjeżdżanie na sankach to pewnie największa frajda, zobaczmy co jeszcze można robić zimą z dziećmi na świeżym powietrzu.
Na narty do… Bułgarii

Na narty do… Bułgarii

Data publikacji: 2017-02-02
Bułgaria? Wiadomo – morze, plaża, Słoneczny Brzeg i Złote Piaski. Czy pasjonaci narciarstwa mają tam zatem czego szukać? Jak się okazuje, w Bułgarii znajdują się najpopularniejsze kurorty narciarskie na wschód od Polski. Czy wyróżniają się czymś szczególnym i czy warto je odwiedzić?
1 2 3 4 ... 7 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 29

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________