Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaDietaZdrowa żywność

Zdrowa żywność

Niedobory magnezu
0

Niedobory magnezu

Data publikacji: 2021-06-09
Magnez to minerał, który odpowiada za liczne procesy w naszym organizmie i znacząco przyczynia się do utrzymania we właściwej kondycji kości i zębów. Jeśli cierpimy na niedobór magnezu, jest to szczególnie widoczne poprzez objawy zmęczenia lub skurcze mięśni.
Wegańskie przepisy na święta
0

Wegańskie przepisy na święta

Data publikacji: 2020-12-19
Nadchodzą upragnione święta – dla wielu z nas, kojarzą się one z wyjątkowymi smakami. Dla osób, które szukają lżejszej, roślinnej alternatywy, podpowiadamy, jak przygotować wigilijne klasyki w wersji wegańskiej.
O czym warto pamiętać w diecie, by trzymać cukier w ryzach?
0

O czym warto pamiętać w diecie, by trzymać cukier w ryzach?

Data publikacji: 2020-12-08
Cukrzyca –szczególnie ta nabyta, czyli typu 2 – jest jedną z najczęstszych chorób w krajach rozwiniętych. W 2019 roku Główny Urząd Statystyczny szacował, że na cukrzycę w Polsce cierpi aż 2,1 mln osób powyżej 15 roku życia, czyli około 6,5% całego dorosłego społeczeństwa w naszym kraju. Jest to...
Wielka moc maleńkich nasion chia
0

Wielka moc maleńkich nasion chia

Data publikacji: 2020-03-05
Wraz ze wzrostem wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia i odżywiania, nie dziwi nas obecność egzotycznych super foods na półkach sklepowych. Ich dostępność jest dziś znacznie łatwiejsza. Jednak czy warto po nie sięgać i urozmaicać nimi swoją codzienną dietę?
Niezbędne kwasy omega 3, 6, 9
0

Niezbędne kwasy omega 3, 6, 9

Data publikacji: 2020-01-29
Kwasy omega 3, 6 i 9 należą do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Każdy z nich pełni inną rolę, dlatego aby zachować zdrowie, należy zadbać o obecność w naszym organizmie wszystkich trzech rodzajów kwasów omega. Jest to ważne szczególnie teraz, gdy tryb życia przeciętnego...
1 2 3 4 ... 10 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 27

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________