Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaPiękne ciało

Piękne ciało

Profilaktyka infekcji intymnych
0

Profilaktyka infekcji intymnych

Data publikacji: 2020-03-19
Określenie „infekcje intymne” to grupa chorób obejmujących zarówno zakażenia dróg rodnych, głównie pochwy, jak infekcje dolnego odcinka układu moczowego. Niestety wiele kobiet boryka się z problemem tzw. nawracających infekcji intymnych. Bardzo ważną rolę w zapobieganiu im ma higiena intymna. Jak...
Jak przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie?
0

Jak przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie?

Data publikacji: 2020-03-13
Nawilżenie jest podstawą prawidłowej pielęgnacji skóry. Jeśli nie zapewnimy jej odpowiedniej hydratyzacji, jej kondycja ulegnie pogorszeniu. Będzie to mieć związek z zachwianiem równowagi wodno-lipidowej. Jak skutecznie nawilżać skórę, aby zachować jej jędrność?
Opalenizna – jak o nią zadbać?
0

Opalenizna – jak o nią zadbać?

Data publikacji: 2019-07-31
Lato to doskonały czas na wypady w góry, nad morze czy jezioro. Przebywając na świeżym powietrzu, należy jednak pamiętać o właściwej ochronie przed słońcem. Oparzenia słoneczne mogą być przyczyną wielu poważnych zdrowotnych problemów.
Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?
0

Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?

Data publikacji: 2018-11-14
Upływające dni nieuchronnie prowadzą do początku jesieni… Sezon urlopowy dobiega końca, a wraz z nim szanse na złapanie ostatnich promieni słonecznych. Jak więc zatrzymać brąz i dłużej cieszyć się idealną opalenizną? Jakich środków należy używać?
Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!
1

Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Data publikacji: 2018-07-24
Ekspozycja ciała na działanie promieni UV i opalanie w solarium to metody opalania ciała, które od dawna uznaje się za szkodliwe dla naszego zdrowia i wyglądu. Wciąż jednak naturalnie opaloną skórę uważa się za atrakcyjną i seksowną. Właśnie taki efekt uzyskamy dzięki opalaniu natryskowemu. W jaki...
1 2 3 4 ... 10 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 20/2020

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________