Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaPiękne ciało

Piękne ciało

Opalenizna – jak o nią zadbać?

Opalenizna – jak o nią zadbać?

Data publikacji: 2019-07-31
Lato to doskonały czas na wypady w góry, nad morze czy jezioro. Przebywając na świeżym powietrzu, należy jednak pamiętać o właściwej ochronie przed słońcem. Oparzenia słoneczne mogą być przyczyną wielu poważnych zdrowotnych problemów.
Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?

Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?

Data publikacji: 2018-11-14
Upływające dni nieuchronnie prowadzą do początku jesieni… Sezon urlopowy dobiega końca, a wraz z nim szanse na złapanie ostatnich promieni słonecznych. Jak więc zatrzymać brąz i dłużej cieszyć się idealną opalenizną? Jakich środków należy używać?
Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Data publikacji: 2018-07-24
Ekspozycja ciała na działanie promieni UV i opalanie w solarium to metody opalania ciała, które od dawna uznaje się za szkodliwe dla naszego zdrowia i wyglądu. Wciąż jednak naturalnie opaloną skórę uważa się za atrakcyjną i seksowną. Właśnie taki efekt uzyskamy dzięki opalaniu natryskowemu. W jaki...
Jak przygotować skórę na nadejście lata?

Jak przygotować skórę na nadejście lata?

Data publikacji: 2018-05-11
Prawie każda z pań wraz z nadejściem jesieni robi sobie postanowienie, które co roku brzmi tak samo – przyszłe lato należy do mnie! A później następuje zima, kiedy skrywamy się pod grubymi swetrami, i wiosna, podczas której wciąż łudzimy się, że do lata jeszcze dużo czasu. A kiedy już przyjdzie,...
Brafitting – sposób na piękne i zdrowe piersi

Brafitting – sposób na piękne i zdrowe piersi

Data publikacji: 2017-05-23
Kobiety z małym biustem wybierają zazwyczaj za duże staniki. Z kolei panie o dużym rozmiarze biustu za wszelką cenę starają się wcisnąć w mniejszą miseczkę. Z pomocą przychodzi – do niedawna nieznana, od niedawna bardzo modna – usługa brafittingu. Co to takiego i dlaczego warto się po nią udać?
Wróć 1 ... 2 3 4 5 6 ... 12 Dalej
Poradnik Moje Pierwsze Przeziębienie
POBIERZ PORADNIK

.

Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 27

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________