Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaCzas wolny

We dwoje w Nowy Rok – nie musi być nudno!

Sylwester ze swoją drugą połówką

Data publikacji: 31 grudnia 2016, 01:50
Tradycja zabawy sylwestrowej przyzwyczaiła nas do spędzania czasu albo na eleganckich balach albo mniej oficjalnie, w gronie przyjaciół. Dlaczego jednak nie spędzić tej wyjątkowej nocy tylko we dwoje?

Pomysły na wspólną zabawę

Podczas takiej nocy najważniejsze jest by ją wcześniej zaplanować – inaczej nie będzie różniła się od innych wieczorów spędzanych razem, a pamiętajmy, że rutyna to zabójca związku. Warto więc wcześniej przemyśleć profil całej nocy, w zależności od tego na co oboje macie ochotę, proponujemy kilka wariantów:

  • Wspólne gotowanie – nic tak nie zbliża, jak wspólna praca w kuchni. Wspólnie przygotowany posiłek możecie potem zjeść przy pięknym widoku fajerwerków za oknem, z lampką szampana w ręce. To, co jeszcze wydarzy się w kuchni, pozostanie Waszą słodką tajemnicą.
  • Maraton filmowy – jeśli macie ochotę się wyluzować, dlaczego nie zrobić maratonu filmowego lub serialowego w oczekiwaniu na północ? Zwłaszcza, jeśli oboje żyjecie szybko i aktywnie, będzie to świetna okazja żeby zwolnić. Takie maratony często urozmaica się innymi aktywnościami. Nie bez powodu upowszechniło się wyrażenie ,,Netflix and chill”.
  • Gry – wieczór z drugą połówką można urozmaicić grami – planszówki, karcianki i inne gry towarzyskie – na co tylko macie ochotę. Ważna jest bliskość i radość ze wspólnie spędzanego czasu, okraszona lekką nutką rywalizacji.
  • Łóżko – czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. To świetna okazja na wypróbowanie nowych rzeczy, zabaw i strojów. Czy może być lepszy sposób przywitania nowego roku niż w łóżku z szampanem, patrząc z ukochaną osobą przez okno na fajerwerki? Takiego scenariusza nie powstydziłby się ani James Bond, ani jego dziewczyna, a o romantycznej i erotycznej atmosferze nie trzeba chyba wspominać.
  • Wyjście na miasto – jeśli mieszkacie w mieście dlaczego z tego nie skorzystać? Większość miast ma swoje plenerowe imprezy, jeśli chcecie pobawić się na koncercie i nie boicie się zimna, zabawcie się na dworze!
  • Podróż – niezależnie czy w zimne czy w ciepłe klimaty, wspólna romantyczna podróż nawet na kilka dni to świetna okazja by przy okazji nadchodzącego nowego roku spojrzeć na sprawy z dystansu. Sylwester na plaży czy na fiordach? Tanich lotów last minute jest mnóstwo, a ich kierunek ogranicza tylko Wasza wyobraźnia. 

Małgorzata Otfinowska

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót