Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningRodzaje treningów

Rodzaje treningów

Bachata – zmysłowy taniec dla par

Bachata – zmysłowy taniec dla par

Data publikacji: 2017-06-02
Bachata to taniec i rodzaj muzyki pochodzące z Dominikany. Tańczona bardzo blisko partnera, pełna emocji i zrozumienia dla poszczególnych ruchów, staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Skąd wziął się fenomen bachaty i dla kogo przeznaczony jest ten taniec?
Pole dance na nowo

Pole dance na nowo

Data publikacji: 2017-05-23
Kilka lat temu pole dance wyszedł poza miejsca, które nacechowały go negatywnie. Taniec ten, kojarzony z erotyzmem i sztuką budzenia pożądania, długo nie mógł przebić się na sale fitness i do innych obiektów sportowych. Tymczasem od pewnego czasu taniec na rurze cieszy się dużą popularnością.
10 najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki

10 najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki

Data publikacji: 2017-05-18
Każda kobieta marzy o posiadaniu jędrnych, okrągłych pośladków. Taka pupa pięknie prezentuje się zarówno w skąpym bikini, jaki i obcisłych dżinsach. Aby wyrzeźbić brazylijską pupę, należy najpierw zbudować masę, a ćwiczenia ćwiczeniom nierówne. Jak zatem powinien wyglądać prawidłowo wykonany...
Gimnastyka słowiańska – nowy rodzaj zajęć fitness

Gimnastyka słowiańska – nowy rodzaj zajęć fitness

Data publikacji: 2017-04-25
W ofercie części klubów fitness można natknąć się na termin „gimnastyka słowiańska”. Nowy rodzaj zajęć przyciąga świeżością i zupełnie innym podejściem do aktywności fizycznej. Co charakteryzuje ten typ gimnastyki?
Trening dla mam po cesarskim cięciu

Trening dla mam po cesarskim cięciu

Data publikacji: 2017-04-24
Organizm każdej kobiety jest inny i w innym tempie powraca do formy po porodzie. Zarówno po porodzie naturalnym, jak i po cesarskim cięciu potrzebuje czasu, by odzyskać pełnię sił. Nie znaczy to, że należy zrezygnować z ćwiczeń – wręcz przeciwnie!
Wróć 1 2 3 4 ... 10 Dalej
Poradnik Moje Pierwsze Przeziębienie
POBIERZ PORADNIK

.

Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 27

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________