Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaDietaRodzaje diet

Rodzaje diet

Dieta cukrzycowa
0

Dieta cukrzycowa

Data publikacji: 2017-11-23
Prawidłowe żywienie ma bardzo istotny wpływ na stan zdrowia pacjenta ze zdiagnozowaną cukrzycą. Dobór odpowiednich produktów w diecie pozwala na optymalizację stężenia glukozy we krwi, ale również reguluje stężenie lipidów oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
Dieta dla osób pracujących umysłowo
1

Dieta dla osób pracujących umysłowo

Data publikacji: 2017-09-06
Odpowiednio zbilansowana dieta jest ważna dla naszej kondycji fizycznej i psychicznej. Nasz mózg wymaga odżywienia, tak samo jak nasze mięśnie. Z czego powinna składać się dieta poprawiająca sprawność intelektualną, koncentrację i pamięć?
Paleo – modna dieta naszych przodków
0

Paleo – modna dieta naszych przodków

Data publikacji: 2017-08-26
Zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, tymczasem co rusz pojawiają się nowe mody i propozycje dietetyczne. Coraz więcej zwolenników zyskuje dieta paleolityczna – na czym polega i czy warto wprowadzić ją do codziennego menu?
Modna dieta kopenhaska – czy jest bezpieczna?
0

Modna dieta kopenhaska – czy jest bezpieczna?

Data publikacji: 2017-08-22
Czy można schudnąć szybko i zdrowo, a w dodatku bez efektu jo-jo? Wśród wielu propozycji dietetycznych nie brak cudownych diet, które mają zapewnić pożądane rezultaty. Jedną z nich jest modna dieta kopenhaska – bardzo restrykcyjna i… niekoniecznie bezpieczna. Jakie niebezpieczeństwa i szanse niesie...
Odżywianie intuicyjne – dieta czy może sposób na życie?
1

Odżywianie intuicyjne – dieta czy może sposób na życie?

Data publikacji: 2017-05-21
Odżywianie w sposób intuicyjny to przede wszystkim styl odżywiania, który polega na wsłuchaniu się w wewnętrzne potrzeby własnego organizmu. Nie jest to kolejna restrykcyjna dieta, która zabrania nam spożywania określonych produktów bądź nakazuje stosowanie tylko jednego z nich. W wyniku...
Wróć 1 2 3 4 5 ... 10 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 19/2020

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________