Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaTwarz

Twarz

Sauna do twarzy – wady i zalety
1

Sauna do twarzy – wady i zalety

Data publikacji: 2018-07-05
Parówka na twarz była jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych stosowanych przez kobiety od wieków. Jednak tkwienie przez wiele minut z głową przykrytą ręcznikiem, w pozycji pochylonej nad miską lub umywalką, jest niezdrowe i męczące dla kręgosłupa. Od kiedy pojawiła się sauna do twarzy,...
Skuteczne sposoby na rozszerzone pory
0

Skuteczne sposoby na rozszerzone pory

Data publikacji: 2018-05-25
Rozszerzone pory to problem wielu osób. Skóra dotknięta tym defektem jest mocno nierówna, a w dodatku ma wiele zanieczyszczeń, ponieważ w otwartych porach zbierają się kurz i bakterie. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na rozszerzone pory i co warto wiedzieć o pielęgnacji skóry z tym schorzeniem?
Lifting rzęs czy laminowanie – o zabiegach i kosztach
0

Lifting rzęs czy laminowanie – o zabiegach i kosztach

Data publikacji: 2018-05-09
Efekty laminowania rzęs i ich liftingu od razu wpadają w oko (dosłownie!) i zachwycają. Oba zabiegi są nieinwazyjne i można je powtarzać w miarę potrzeby. Poznaj różnice między liftingiem rzęs a ich laminowaniem.
Czym się różni krem BB od CC?
0

Czym się różni krem BB od CC?

Data publikacji: 2018-04-20
Kremy BB i CC to kosmetyki wielozadaniowe. Ich historia i popularność mają początki w Azji – mieszkanki największego kontynentu świata stosują od dziesięcioleci kremy typu BB. Na bazie tych kosmetyków powstały kremy CC, a niedawno – DD. Jakie są różnice pomiędzy kremem BB a CC?
Koreańska pielęgnacja – skąd bierze się jej fenomen?
0

Koreańska pielęgnacja – skąd bierze się jej fenomen?

Data publikacji: 2018-02-28
Koreańska pielęgnacja twarzy jest receptą na olśniewającą cerę. Opiera się na 10 krokach. Część z nich większość kobiet na całym świecie stosuje na co dzień już od dawna. W czym zatem tkwi skuteczność sposobu pielęgnacji z wykorzystaniem azjatyckich kosmetyków?
Wróć 1 2 3 4 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 25/2021

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________