Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaTwarz

Twarz

Maseczki z jesiennej spiżarni!

Maseczki z jesiennej spiżarni!

Data publikacji: 2018-10-19
Choć wielu osobom jesień kojarzy się z końcem ciepłych dni, deszczową pogodą i nieuchronnie zbliżającą się zimą, to jest to pora roku, która obdarowuje nas pysznymi i niezwykle cennymi dla naszego zdrowia owocami, a także warzywami. Królują one na stołach – przygotowujemy z nich desery, ciasta,...
Sauna do twarzy – wady i zalety

Sauna do twarzy – wady i zalety

Data publikacji: 2018-07-05
Parówka na twarz była jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych stosowanych przez kobiety od wieków. Jednak tkwienie przez wiele minut z głową przykrytą ręcznikiem, w pozycji pochylonej nad miską lub umywalką, jest niezdrowe i męczące dla kręgosłupa. Od kiedy pojawiła się sauna do twarzy,...
Skuteczne sposoby na rozszerzone pory

Skuteczne sposoby na rozszerzone pory

Data publikacji: 2018-05-25
Rozszerzone pory to problem wielu osób. Skóra dotknięta tym defektem jest mocno nierówna, a w dodatku ma wiele zanieczyszczeń, ponieważ w otwartych porach zbierają się kurz i bakterie. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na rozszerzone pory i co warto wiedzieć o pielęgnacji skóry z tym schorzeniem?
Lifting rzęs czy laminowanie – o zabiegach i kosztach

Lifting rzęs czy laminowanie – o zabiegach i kosztach

Data publikacji: 2018-05-09
Efekty laminowania rzęs i ich liftingu od razu wpadają w oko (dosłownie!) i zachwycają. Oba zabiegi są nieinwazyjne i można je powtarzać w miarę potrzeby. Poznaj różnice między liftingiem rzęs a ich laminowaniem.
Czym się różni krem BB od CC?

Czym się różni krem BB od CC?

Data publikacji: 2018-04-20
Kremy BB i CC to kosmetyki wielozadaniowe. Ich historia i popularność mają początki w Azji – mieszkanki największego kontynentu świata stosują od dziesięcioleci kremy typu BB. Na bazie tych kosmetyków powstały kremy CC, a niedawno – DD. Jakie są różnice pomiędzy kremem BB a CC?
Wróć 1 2 3 4 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 29

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________