Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaRelacje w rodzinie

To już rok razem! Jak można obchodzić rocznicę ślubu?

Pomysły na uczczenie rocznicy ślubu

Data publikacji: 2 czerwca 2016, 12:55
Są takie dni i takie wydarzenia, które pamięta się do końca życia. Pierwszy pocałunek, pierwsza randka, narodziny dziecka i wiele innych zdarzeń będą z nami już na zawsze. Do takich wspomnień z pewnością należy dzień ślubu. Tak ważne wydarzenie, często okupione długimi przygotowaniami i niemałymi nerwami, warte jest tego, by celebrować każdą jego rocznicę. Nieważne jakim stażem małżeńskim możecie się pochwalić – ten dzień na zawsze będzie dla Was wyjątkowy. Zbliża się właśnie rocznica Waszego ślubu? Podpowiadamy jak ją spędzić, by również stała się godna zapamiętania.

Uczcij rocznicę w domu – pomysły dla domatorów

Jeśli oboje jesteście domatorami, a zatem najlepiej czujecie się we własnych czterech ścianach, właśnie tam zorganizujcie Waszą rocznicę. Zadbajcie o nastrój – świece i przyciszona muzyka podkreślą ważność chwili. Aby nie był to zwykły wieczór, ubierzcie się odświętnie. Dobrym pomysłem jest także zamówienie jedzenia do domu – unikniecie w ten sposób długich przygotowań. Co powiecie na wieczór wspomnień? Włączcie nagranie z Waszego ślubu i wesela, obejrzyjcie zdjęcia z uroczystości i podróży poślubnej. Aby dodać odrobinę pikanterii, uczcijcie rocznicę toastem, a potem weźcie długą i relaksującą kąpiel. Zadbajcie o wystrój sypialni, a potem po prostu cieszcie się sobą.

Pomysły na celebrację rocznicy na wyjeździe

Jeśli tylko uda Wam się wygospodarować parę dni wolnego, znakomitym pomysłem uczczenia rocznicy będzie wyjazd do SPA – chociażby tylko na weekend. Parę dni relaksu pozwoli Wam na oderwanie się od codzienności. W zależności od Waszych upodobań, możecie przy okazji połączyć taki wypad z wycieczką w góry lub nad morze. Warto zastanowić się nad opcją całkowitego odcięcia się od świata i skupienia się tylko na sobie. Oczywiście rodzaj wycieczki zależny będzie od zasobności Waszego portfela, pamiętajcie jednak, że głównym jej celem jest spędzenie paru chwil tylko ze sobą. Jeśli zostajecie na miejscu, wybierzcie się na kolację do restauracji lub odtwórzcie Waszą pierwszą randkę – przy okazji możecie sprawdzić, kto z Was ma lepszą pamięć. Jeśli natomiast jesteście fanami ekstremalnych przeżyć, macie do dyspozycji wiele naprawdę egzotycznych sposobów na spędzenie tego dnia. Co powiecie na lot balonem? A może polecicie na wymarzoną kolację do Paryża? Ograniczyć Was może tylko wyobraźnia.

Zuzanna Kurzela

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.