Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaZdrowieWydarzenia

Wielki sukces I edycji Rodzinnych Targów Zdrowia!

Rodzinne Targi Zdrowia przyciągnęły tłumy i na długo pozostaną w pamięci odwiedzających!

Data publikacji: 6 lutego 2017, 10:39
21 stycznia 2017 w Katowicach odbyła się I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia. Wydarzenie to przyciągnęło kilka tysięcy osób, na które czekało ponad 120 wystawców. Bezpłatne porady i badania lekarskie, specjalna strefa zabaw dla dzieci oraz liczne konkursy to tylko niektóre z atrakcji, które pojawiły się na Rodzinnych Targach Zdrowia. Całość poprowadził nie kto inny jak Krzysztof Ibisz!

"TAK" dla zdrowia!

Drzwi Międzynarodowego Centrum Kongresowego, bo w nim odbyły się Rodzinne Targi Zdrowia, otwarte zostały o godzinie 10:00. W ciągu ośmiu godzin z atrakcji przygotowanych przez organizatora skorzystało kilka tysięcy osób. Tak duża liczba pokazuje, że ludziom ciągle zależy na swoim zdrowiu, bo właśnie wokół tej wartości stworzone zostało to wydarzenie. Goście targów mogli bowiem dowolnie korzystać z trudno dostępnych badań, takich jak np. badania dopplerowskie czy specjalistyczne badania kardiologiczne oraz wykonać szereg innych, podstawowych badań pod okiem lekarzy i specjalistów. Wśród nich znalazły się badania wzroku, słuchu, ciśnienia czy poziomu cukru we krwi. 21 stycznia, dzięki Rodzinnym Targom Zdrowia, Katowice stały się zdrowotnym centrum Polski.

Zdrowie to również świetna zabawa

Rodzinne Targi Zdrowia, pokaz karateNa Rodzinnych Targach Zdrowia świetnie bawiły się również dzieci, a specjalna strefa zabaw przyciągnęła całe rodziny! Na najmłodszych uczestników tych targów czekały takie atrakcje jak: trampolina z JUMPCITY, boisko i strefa do gry w piłkę nożną, stoiska z klockami LEGO, gdzie można było samemu zaprogramować robota czy Kraina Czarów, gdzie rodzice mogli zostawić swoją pociechę pod okiem opiekunów i bez przeszkód korzystać w tym czasie z innych atrakcji. Mnóstwo ciekawych rzeczy działo się również na scenie głównej i pod nią! Praktycznie przez cały dzień odbywały się interesujące pokazy, w tym naukowe, taneczne, pierwszej pomocy czy nawet sztuk walki. Większość z nich nastawiona była na interakcję, dlatego wszyscy, którzy brali udział w pokazach, świetnie się bawili!

Po wiedzę o zdrowiu

Powodzeniem cieszyła się również część merytoryczna Rodzinnych Targów Zdrowia. W specjalnie utworzonej strefie przez cały dzień odbywały się wykłady i prelekcje o zdrowiu prowadzone przez lekarzy oraz specjalistów. Słuchacze z pierwszej ręki mogli dowiedzieć się więcej między innymi o ochronie skóry głowy, chemii w żywności, działaniu konopi leczniczej czy wielozmysłowej stymulacji noworodków i jej wpływie na rozwój dziecka. Tematów było o wiele więcej, a ich zróżnicowanie sprawiło, że każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

Czas na zdrowie!

I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia już za nami. Na pewno nie było to jednak ostatnie wydarzenie tego typu. Już w tym roku planowany jest szereg mniejszych wydarzeń, rozrzuconych po całej Polsce, które będą propagowały zdrowy tryb życia i umożliwiały przeprowadzenie między innymi darmowych badań i konsultacji lekarskich. Wszystko to oczywiście w ciepłej i rodzinnej atmosferze, jaka 21 stycznia ogarnęła całe Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Wydarzenia te organizowane będą pod patronatem portalu Rodzina Zdrowia i już teraz gorąco na nie zapraszamy!

Po więcej informacji i aktualności dotyczących wszystkich nadchodzących wydarzeń zapraszamy na stronę www.targizdrowia.com.pl!

ZOBACZ PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z RODZINNYCH TARGÓW ZDROWIA!
 

MTW

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Zdrowie:
Powrót