Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaMakijaż

Długie i zalotne – co zrobić, by rzęsy były efektowne?

Metody na piękne rzęsy

Data publikacji: 1 stycznia 2017, 02:23
Długie, gęste, zalotnie podkręcone rzęsy są marzeniem większości kobiet. Wydobywają głębię spojrzenia i dodają kobiecości. Nawet jeżeli nie jesteśmy obdarzone przez naturę długimi i gęstymi rzęsami, nie oznacza, że nie możemy ich mieć. Są na to sposoby.

3 sposoby na zalotne spojrzenie

  • Jednym z naturalnych sprzymierzeńców długich i gęstych rzęs jest olejek rycynowy oraz oliwa z oliwek. Wystarczy, że nałożymy je na czystą szczoteczkę od maskary i pozostawimy na rzęsach na noc. Przy regularnym stosowaniu po 2-3 miesiącach zauważymy zadowalające efekty – rzęsy staną się wyraźnie gęstsze i dłuższe. W podobny sposób działa też nałożenie wazeliny.
  • Jeśli jesteśmy niecierpliwe, zastosujmy maskarę do rzęs, wydłużającą, pogrubiającą lub podkręcającą rzęsy – rezultat będzie natychmiastowy. Umiejętne posługiwanie się szczoteczką może dać nie gorsze skutki niż profesjonalny zabieg doczepiania rzęs w salonie kosmetycznym.
  • Nie zapominajmy również o najprostszych czynnościach – codzienne szczotkowanie rzęs będzie znakomicie stymulowało ich wzrost. Uzupełnieniem tej prostej metody będzie odżywianie naszych rzęs „od wewnątrz” za pomocą odpowiednich suplementów diety.

Zuzanna Kurzela

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót