Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaCzas wolny

Walentynki last minute, czyli proste pomysły na romantyczny wieczór

Ciekawe pomysły na walentynki

Data publikacji: 14 lutego 2017, 02:22
Dzień Zakochanych to jeden z tych dni w roku, o którym wiedzą nawet dzieci. Zdarza się jednak, że o organizacji wieczoru myśli się zbyt późno, a romantyczne restauracje są zarezerwowane co do ostatniego stolika. Co w takim wypadku?

Walentynkowy prezent – jaki powinien być?

Brak czasu, pomysłów czy po prostu chęć spędzenia walentynek w mniej komercyjny sposób to duże wyzwanie. To czas, kiedy chcemy zaskoczyć drugą połówkę i w wyjątkowy sposób okazać jej swoją miłość, dlatego wybór prezentu walentynkowego jest bardzo ważny. Jeśli czas nagli, warto pomyśleć o czymś drobnym, co jednak będzie odnosiło się tylko do relacji z daną osobą i wspólnymi wspomnieniami. Płyta CD ze specjalnie dobranymi utworami, zdjęcia połączone w oryginalny sposób czy łyżwy w połączeniu z grzanym winem to prezenty, które wiele znaczą.

Kolacja w domu

Nie od dziś wiadomo jednak, że bardziej niż prezenty, liczą się gesty. Jednym z tych, które docenia się najbardziej, jest gotowanie. Nie bez przyczyny mówi się przecież o tym, że do serca najszybciej trafia się przez żołądek. Pomysł na obiad lub romantyczną kolację wcale nie musi być skomplikowany, choć to odpowiedni czas na wypróbowanie działania afrodyzjaków. Dla drugiej połówki powinien liczyć się gest, zwłaszcza, jeśli na co dzień to ona przygotowuje posiłki. A jeśli nie wyjdzie? Brak talentu kulinarnego można nadrobić oprawą.

Walentynkowe eventy

Oryginalnym pomysłem na walentynki może być też spędzenie popołudnia lub wieczoru w miejscu związanym z zainteresowaniami partnera czy partnerki. Muzeum, stand-up, modne teraz escape roomy czy kursy nabywania nowych umiejętności to niestandardowe propozycje, które pozwalają nie tylko na miłe spędzenie walentynek, ale też poznania drugiej połówki od być może nieznanej jeszcze strony. Na uwagę zasługują też oferty nocnego zwiedzania zabytkowych miejsc, które coraz częściej pojawiają się w okolicach 14 lutego. Są to też ciekawe pomysły na formę prezentu walentynkowego dla mężczyzny.

Dzień Zakochanych nie musi oznaczać tylko patrzenia sobie w oczy, płatków róż i wina. Być może walentynki w opcji last minute będą impulsem do wprowadzenia odrobiny szaleństwa w związku. Nie wszystko musi być przecież zaplanowane co do sekundy. Nie zapominajmy, że Dzień Zakochanych to nie jedyny czas, w którym należy okazywać miłość.

Karolina Lepczak

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót