Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaCzas wolny

Planowanie wieczoru panieńskiego krok po kroku

Co robić na wieczorze panieńskim, aby był niezapomniany?

Data publikacji: 10 września 2017, 07:00
Planowanie wieczoru panieńskiego dla siostry lub koleżanki nie jest wcale łatwe. Jeżeli i Ty masz z tym problem, musisz przeczytać ten tekst! Przedstawimy najciekawsze pomysły, co wybrać, aby bawić się kreatywnie i zgodnie z zainteresowaniami przyszłej panny młodej.

Planowanie wieczoru panieńskiego

Planowanie wieczoru panieńskiego jest dość trudnym zadaniem. Musimy wymyślić, co robić na wieczorze panieńskim oraz gdzie spędzić wieczór panieński. Musimy zorientować się, czego tak naprawdę chce i oczekuje panna młoda. Warto również się dowiedzieć, jakie prezenty na wieczór panieński mają zamiar kupić inni, jeśli chcemy, żeby naszej pannie młodej się naprawdę podobało.

Gdzie spędzić wieczór panieński?

Jest to bardzo ważna kwestia. Jeśli dobrze znamy pannę młodą, wiemy, jakie ma zainteresowania – nie ma więc żadnego problemu. Prezenty na wieczór panieński również dobierzmy pod jej zainteresowania. Lubi tańczyć? Zabierzmy ją na kurs tańca. Interesuje się kosmetologią? Dobrym pomysłem w tym przypadku byłyby warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Wiele pracowni organizuje takie wydarzenia. A więc gdzie spędzić wieczór panieński? Tam, gdzie panna młoda będzie czuła najlepiej, że to jej dzień!

Prezenty na wieczór panieński

Jeżeli już wiemy, gdzie spędzić wieczór panieński, czas pomyśleć o prezentach. Ogólne planowanie wieczoru panieńskiego nie jest łatwe, jeśli dobrze nie znamy panny młodej. Prezenty należy kupić takie, z których nasza panna młoda się ucieszy. Jeśli lubi gotować, kupmy jej jakiś sprzęt do kuchni, gadżet do pieczenia, a jeśli modą – wybierzmy ciekawe dodatki do stylizacji zgodnej z trendami.

Co robić na wieczorze panieńskim?

Ostatnia, najważniejsza kwestia – co robić na wieczorze panieńskim? Jeśli planowanie wieczoru panieńskiego się udało, wystarczy teraz mile spędzić czas! Dobrze, jeśli prezenty na wieczór panieński naszej pannie młodej się spodobały. Możemy robić wiele ciekawych rzeczy, w zależności od miejsca, w jakim się znajdujemy. Jeśli jesteśmy na warsztatach kulinarnych albo tanecznych – wykonujmy polecenia prowadzącego, podchodząc do tego z humorem, jeśli jesteśmy w spa – po prostu się zrelaksujmy. Najważniejsze jest, aby być w dobrym humorze i starać się świetnie bawić wraz z panną młodą!

Czytaj więcej w temacie: Stres przed weselem, czy można go uniknąć?

Marta Akuszewska

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót