Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaZdrowieWydarzenia

Magazyn „Rodzina Zdrowia” otrzymał srebro w konkursie Szpalty Roku 2017!

Prestiżowa nagroda zdobyta przez nasz kwartalnik

Data publikacji: 30 czerwca 2017, 10:00
Magazyn "Rodzina Zdrowia" otrzymał srebro w prestiżowym konkursie Szpalty Roku 2017, w którym nagradzane są czasopisma prezentujące wysoką i spójną wartość merytoryczną dla swoich czytelników.

Szpalty Roku to prestiżowy konkurs, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. Jego ideą jest wyznaczanie wysokich standardów dla polskich wydawnictw, które przekazują rzetelną wiedzę w przejrzysty dla odbiorców sposób. Jest nam niezwykle miło poinformować, że magazyn „Rodzina Zdrowia” podczas uroczystego rozdania nagród, które odbyło się 6 czerwca w Warszawie, otrzymał srebro w kategorii „Zdrowie”. Nagroda ta cieszy szczególnie, ponieważ było to jedyne wyróżnienie w swojej kategorii!

Nagrodę dedykujemy wszystkim czytelnikom, którzy czytają nasz magazyn, piszą do nas oraz angażują się w życie naszej społeczności. To właśnie dzięki Wam magazyn „Rodzina Zdrowia” jest coraz lepiej rozpoznawalny i cieszy się coraz większą popularnością – zarówno w wersji drukowanej, którą można znaleźć w aptekach, jak i wersji cyfrowej, która zawsze i dodatkowo całkowicie za darmo, dostępna jest na naszym portalu.

Ostatnie 2 lata pełne były dla nas nie tylko ciężkiej pracy, ale też satysfakcji, gdy oddawaliśmy w Wasze ręce gotowy, rzetelnie przygotowany materiał. Wyróżnienie to jest dla nas dodatkową motywacją, aby zarówno nasz magazyn, jak i wszystkie treści pojawiające się na portalu, były coraz lepsze oraz spełniały oczekiwania jak największego grona czytelników, ponieważ tych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Dziękujemy za zaufanie,
Zespół redakcyjny „Rodziny Zdrowia”

Wszystkie dotychczasowe numery magazynu Rodzina Zdrowia dostępne są TUTAJ.

 

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Zdrowie:
Powrót