Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaKosmetyki

2 w 1 – oczyszczanie i pielęgnacja pod prysznicem. Jak działają balsamy pod prysznic?

Kilka chwil dla urody

Data publikacji: 7 czerwca 2016, 11:22
Poranny prysznic wykonujesz zawsze w pośpiechu i nie starcza Ci czasu, by po wytarciu się ręcznikiem wetrzeć w ciało balsam? A może Twoja skóra jest wysuszona? Na półkach drogeryjnych możesz znaleźć produkt, który rozwiąże Twoje problemy. Sprawdźmy, na czym polega działanie balsamu pod prysznic.

Jak używać balsamu pod prysznic?

Sposób użycia balsamu pod prysznic jest prosty –  rozprowadzamy balsam na mokrą skórę. Nie musimy zatem osuszać najpierw ciała ręcznikiem. Ewentualny nadmiar balsamu możemy spłukać, bez żadnej szkody dla efektów jego działania. Zajmuje to chwilkę, a ciało jest idealnie nawilżone. Należy jedynie uważać, by resztki produktu nie pozostały na powierzchni wanny czy prysznica, gdyż łatwo się o nie poślizgnąć.

Efekty stosowania balsamu pod prysznic

Skóra po wtarciu w nią balsamu pod prysznic pozostaje nawilżona i miękka na wiele godzin. Nie bez znaczenia jest szybkość aplikacji produktu – to idealne rozwiązanie dla pań będących w ciągłym biegu albo, po prostu, dla tych niecierpliwych, które konieczność oczekiwania na wchłonięcie się kosmetyku zniechęca do regularnej pielęgnacji. Wszystkie te zalety sprawiają, że balsam pod prysznic może na stałe zagościć w naszej łazience.

Zuzanna Kurzela

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót