Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaCzas wolny

Wszystko zaczęło się od Rachel i Rossa, czyli serialowe pary a życie

Czego uczą nas serialowe pary?

Data publikacji: 20 listopada 2016, 02:25
Telewizyjne seriale oglądane są przez miliony, a na miłosnych perypetiach duetów, które się w nich pojawiają, wielu z nas uczyło się o relacjach damsko-męskich. Niektórych serialowych par nie sposób zapomnieć. Czy nauczyły nas one, czym jest prawdziwa miłość?

Filmowe pary z miłością idealną

Lily i Marshall to para, która tworzy związek idealny, a jednocześnie bardzo prawdopodobny. Studenci, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, przez wszystkie odcinki serialu „Jak poznałem waszą matkę” pokazują, na czym polega szczera relacja, która dojrzewa wraz z partnerami. Akceptujący swoje wady, szanujący się nawzajem i darzący się szczerym uczuciem Lily i Marshall bywali jednocześnie kiczowaci, dziwaczni i śmieszni, i to właśnie sprawiało, że ta serialowa para była tak uroczo prawdziwa.

Przyjaciele, czyli Ross i Rachel

„Przyjaciele” – przez wielu uważany za najlepszy serial komediowy w historii telewizji, przyciągał widzów nie tylko błyskotliwym humorem, ale też doskonałymi wątkami miłosnymi, opowiedzianymi z gorzkim humorem. Ross i Rachel to słynna filmowa para, która magnetyzowała wszystkich widzów swoimi rozstaniami i powrotami. Przede wszystkim pokazali oni jednak, że podstawą udanego związku często bywa przyjaźń i... ustalenie jasnych zasad – na przykład tych, które określają, czy po poważnej kłótni ma się przerwę w związku...!

MerDer, czyli samo życie

Niezwykle dramatyczne sceny sprawiały,  że widzom serce często biło szybciej. Podczas kilkunastu sezonów „Chirurgów” historia znajomości Meredith i Dereka została wystawiona na mnóstwo prób. Najpierw na drodze szczęścia tej popularnej serialowej pary stanęła... żona Dereka, Addison, później walka o życie Meredith, która prawie utonęła, następnie romans Dereka z Rose... „Chirurdzy” nauczyli nas jednak, że o prawdziwą miłość należy walczyć pomimo przeciwności losu.

Słynne pary filmowe stały się nam bardzo bliskie. Pokazując nam, jak piękna może być miłość, inspirowały nas do tego, aby zacząć walczyć o idealną połówkę również w prawdziwym życiu... 

Barbara Szyszko

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Ogólna:
Powrót