Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaWychowanie

5 filmów, których nie możesz przegapić w 2016 roku!

Najciekawsze zapowiedzi filmowe na 2016 rok

Data publikacji: 22 kwietnia 2016, 14:06
Niezależnie od tego czy jesteś kinomaniakiem i nie przepuścisz żadnej premiery filmowej, czy też na czas oglądania nowych produkcji na dużym ekranie rezerwujesz na specjalne okazje, rok 2016 przyniesie nam pakiet nietuzinkowych hitów kinowych. Których nie możesz przegapić? Sprawdź!

”Dzień Niepodległości: Odrodzenie”

W 1996 roku Will Smith jako kapitan Steven Hiller ocalił świat przed najazdem kosmitów. Minęło dwadzieścia lat i znów stajemy w obliczu zagrożenia. Tym razem przed przybyszami z kosmosu chroni nas przystojny Liam Hemsworth, gwiazda serii „Igrzyska śmierci”. Film ten możemy oglądać w kinach od czerwca.

”Tarzan: Legenda”

Historia Tarzana od dawna inspiruje filmowców. Sięgnął po nią nawet Walt Disney! Za najnowszą ekranizację losów Tarzana odpowiada David Yates, reżyser znany m.in. z serii filmów o Harrym Potterze. Co ciekawe, jeśli wierzyć zapowiedziom, akcja filmu nie toczy się w dżungli, ale w… zatłoczonym Londynie. Odtwórcą głównej roli jest magnetyzujący szwedzki aktor Alexander Skarsgard. W kinach od 1 lipca.

”Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”

Już po raz piąty spotykamy się z sympatycznymi bohaterami: Sidem, Mańkiem i Diego. Sprawcą kłopotów okazuje się jak zwykle szalony wiewiór, który za swoim ukochanym orzeszkiem udał się aż… w kosmos! Niestety, wskutek jego nieokrzesanych działań, w stronę Ziemi zaczyna zmierzać wielki meteoryt. Czy nasi bohaterowie poradzą sobie z takim wyzwaniem? Dowiemy się już pod koniec lipca.

„Bridget Jones’s Baby”

Bridget Jones powraca! Ma już około pięćdziesięciu lat, a jej mężem jest dystyngowany Mark Darcy. W filmie zabraknie znanego z poprzednich ekranizacji Hugh Granta, ale zastąpi go inny przystojniak – Patrick Dempsey, znany z serialu „Grey’s Anatomy”. Czy Bridget bardzo się zmieniła i czy nadal popełnia te same błędy? Przekonamy się na wrześniowej premierze.

„Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – historie”

O grudniowej premierze kolejnego filmu z serii „Star Wars” wciąż niewiele wiadomo. 7 kwietnia w sieci pojawił się zwiastun, dał on jednak tylko podstawy do kolejnych spekulacji. Warto zaznaczyć, że „Łotr Jeden” to tzw. spin-off. Wydarzenia rozgrywają się w świecie znanym z „Gwiezdnych Wojen”, skupiają się jednak na wątkach i postaciach pobocznych. Możemy jednak uspokoić oddanych fanów serii – w filmie z pewnością pojawi się Darth Vader.

Monika Simińska

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.